• LETO 2022

     • Milí návštevníci stránky,

      po úspešnej rezervácii miesta v rezervačnom systéme sa Vám automaticky otvorí stránka s tlačivom prihlášky a ďalšími pokynmi. Treba následne postupovať podľa pokynov na stránke. Rezervačný systém Vám potvrdenie ani prihlášku do e-mailu nezasiela. Pokiaľ sa nemôžete venovať vypĺňaniu prihlášky ihneď po rezervácii, odporúčame uložiť si stránku s prihláškou do záložiek v počítači a môžete sa k nej neskôr vrátiť. Stránka bude vyzerať takto:

      Pokiaľ ste si nechtiac stránku s prihláškou a pokynmi zavreli, pošleme Vám LINK e-mailom. Opýtajte sa na túto možnosť na e-maili ligasova@cvcpb.sk alebo zavolajte 0911 288 657. Rezerváciu Vám vieme preveriť na uvedenom telefónnom kontakte a aj emailom.

       

       

      Pokiaľ nastanú technické problémy pri rezervácii, rezervačný systém Vás presmeruje na stránku Edupage, nebojte sa - máte Vašu rezerváciu  miesta úspešnú. Stránka bude v tom prípade vyzerať takto: 

       

      Prihlášku a pokyny Vám v tomto prípade pošleme na Vami uvedený kontaktný e-mail. E-maily sú odoslané hromadne a môžu skončiť v spamovom koši. Nezabudnite si skontrolovať aj tento priečinok vo vašej e-mailovej schránke. Pokiaľ Vám nepríde e-mail s prihláškou do 24 hodín od rezervácie, zavolajte na 0911 288 657, 0903 471 398 /pondelok až piatok v čase 8,00-17,00/.