• Krúžky- ponuka, informácie

•  USMERNENIA K ČINNOSTI a tlačivá na stiahnutie:

Vyhlásenie o bezpríznakovosti - člen ZÚ docx

Vstup do zariadenia docx

Pokyny pre rodičov a členov ZÚ docx

Vyhlásenie o bezpríznakovosti - zamestnanec docx

Oznámenie o výnimke z karantény docx

Školský semafor od 09/2021 pdf

• Zápis 2021/2022

• ROZVRH 2021-2022

• Platný k 13.9.2021

Na stiahnutie: rozvrh.pdf

• Poplatok za prvý polrok sa uhrádza v septembri 2021

• Ako sa prihlásiť?

Vyberte si krúžok z ponuky.

Prihlášku /žiadosť/ nájdete na našej stránke alebo si ju môžete prevziať osobne v CVČ.

Vyplnenú prihlášku nám doneste do CVČ, pošlite poštou alebo e-mailom.

Údaje k platbe a číslo účtu nájdete na našej stránke. Poštový poukaz si môžete vyzdvihnúť v CVČ osobne.

Na Vaše otázky radi odpovieme pri osobnej návšteve CVČ alebo na uvedených kontaktoch.

• Ponuka krúžkov, prihláška a podmienky

• Kompletná ponuka krúžkov 2021/2022 - na stiahnutie vo formáte PDF

• Ponuka na stiahnutie v PDF: ponuka

• Krúžky

• • Krúžky sa stretávajú raz za týždeň (po dohode viac krát).

• Podľa plánu krúžku sa môžu robiť aj ďalšie činnosti (súťaže, exkurzie, sústredenia...).

• Poplatok za prvý polrok sa uhrádza v septembri poštovým poukazom alebo prevodom na účet.

Členom ZÚ /záujmového útvaru/ môže byť :

1) dieťa vo veku od 5 do 26 rokov (k 1.1.2021),

2) s trvalým pobytom v Považskej Bystrici,

3) po odovzdaní ŽIADOSTI O PRIJATIE a ČESTNÉHO VYHLÁSENIA poskytnutého CVČ podľa § 7a odseku 5 zákona č. 597/2003 Z.z. o financovaní základných škôl, stredných škôl a školských zariadení v znení neskorších predpisov na započítanie žiaka pre zber údajov,

4) po úhrade poplatku ( výška poplatku je 2€/mesiac, t.z. 10 € za 1. polrok a 10 € za 2. polrok šk.r.)

V prípade, že nesplní niektorý z bodov 1 – 3 , je zákonný zástupca povinný uhradiť poplatok vo výške 220 € (výške dotácie Mesta Považská Bystrica na žiaka školského zariadenia - VZN 4/2012).

Výška členského príspevku do CVČ za jeden polrok je 10 €. Výška členského príspevku do ZRP CVČ je 8 € na celý školský rok.

Žiadosti o prijatie nájdete na stránkach CVČ vo formáte pdf (ziadost_do_CVC_2021_2022.pdf). Toto tlačivo je editovateľné v počítači. Vyplnenú prihlášku môžete doniesť do CVČ v čase prevádzkových hodín. Čisté tlačivo si môžete osobne vyzdvihnúť v CVČ v čase prevádzkových hodín. Prosíme Vás o dodržanie hygienických opatrení pri vstupe do budovy.

• Činnosť krúžku je možné podporiť odovzdaním vzdelávacieho poukazu.

• Členské poplatky do CVČ sa uhrádzajú poštovým poukazom alebo prevodom na účet CVČ.

Príspevok do Združenia rodičov a priateľov CVČ sa uhrádza poštovým poukazom alebo prevodom na účet ZRP.

Poukaz si môžete osobne vyzdvihnúť v CVČ v čase prevádzkových hodín. Prosíme Vás o dodržanie hygienických opatrení pri vstupe do budovy.

___________________________________________________________________________________________________

• Členské poplatky do CVČ sa uhrádzajú poštovým poukazom alebo prevodom na účet CVČ.

Centrum voľného času Považská Bystrica

Sídlo: Lánska 2575/92, 017 01 Považská Bystrica

DIČ: 2020712408

Bankové spojenie: VÚB

SK 37 0200 0000 0017 0683 8053

BIC: SUBASKBX

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Príspevok do Združenia rodičov a priateľov CVČ sa uhrádza poštovým poukazom alebo prevodom na účet ZRP CVČ.

Združenie rodičov a priateľov CVČ

Oficiálna skratka: ZRP CVČ