• LETO 2024

• Vyberte si letný tábor pre Vaše dieťa z ponuky CVČ. Zvážte, či je letná aktivita v hodná pre Vaše dieťa.

Rezervačný systém nájdete na tejto stránke

od dňa 13.3.2024 od 13:00 hod:

1.7.-4.7.

Tvorivý tábor

Rezervovať
            8.7.-12.7. Cestou necestou 1 Rezervovať
            8.7.-12.7. Cestou necestou 2 Rezervovať
            8.7.-12.7. Letom svetom 1 Rezervovať
            8.7.-12.7. Letom svetom 2 Rezervovať
            15.7.-19.7. Happy Kids, športovo-pohybový tábor Rezervovať
            15.7.-19.7. Tuláčik 1 Rezervovať
            15.7.-19.7. Tuláčik 2 Rezervovať
            15.7.-19.7. Letný tábor youtuberov Rezervovať
            19.8.-23.8. Predškoláčik Rezervovať

Pred rezerváciou si treba pripraviť:

Bude potrebné uviesť Vaše údaje: kontaktnú adresu, e-mail a telefonický kontakt.

Budete potrebovať uviesť aj údaje dieťaťa: priezvisko, meno a vek dieťaťa.

Záujemci o rezerváciu miesta bez vlastného kontaktného e-mailu sa môžu informovať u vedúcich táborov na telefonických kontaktoch z táborových plagátov.

Po úspešnej rezervácii Vás na stránku s prihláškou a pokynmi prepojí rezervačný systém automaticky. Rezervačný systém Vám pošle aj potvrdenie do e-mailu.

Následne bude treba postupovať podľa pokynov na stránke s prihláškou. Pokiaľ sa nestíhate venovať prihláške a úhrade poplatku ihneď po rezervácii, môžete si stránku uložiť do záložiek a vrátiť sa k nej neskôr.

Nemôžete si prihlášku doma vytlačiť? Po rezervovaní miesta cez stránku a po telefonickej dohode s vedúcim tábora si môžete čisté tlačivo prihlášky vyzdvihnúť v CVČ.

Jedno dieťa môže byť prihlásené najviac na dva tábory. Na tri a viac táborov môže byť dieťa prihlásené len ako náhradník. O zmene v poradovníku náhradníkov budeme rodičov informovať. Prednosť medzi náhradníkmi má dieťa, ktoré nemá rezervované miesto v inom našom tábore.

Na druhý /a každý ďalší/ tábor musí mať dieťa samostatnú prihlášku a aj samostatnú rezerváciu. Súrodenci musia mať každý zvlášť prihlášku a aj zvlášť rezerváciu miesta v tábore.

Prázdninová činnosť je vhodná pre deti od 7 rokov a každé dieťa musí mať ukončený 1. ročník ZŠ (neplatí pre tábor pre "predškolákov").

Nestihli ste si rezervovať a už sú všetky miesta v rezervačnom systéme obsadené? V tom prípade uvidíte na stránke rezervačného systému text OBSADENÉ a nebudete môcť vpisovať údaje. Informujte sa v tomto prípade o náhradníckych miestach na telef. číslach, uvedených na táborových plagátoch.