• LETO 2023

     • TýždeňDátumTáborRezervácia

      27.
      3.7.-7.7. (sviatok 5.7.)

      Tábor Podskalie


      R E Z E R V O V A Ť

      Letný športový tábor


      R E Z E R V O V A Ť

      Zážitkový tábor v prírode - Milochov


      R E Z E R V O V A Ť
      28.10.7.-14.7.

      Tvorivý tábor


      R E Z E R V O V A Ť

      Tuláčik


      R E Z E R V O V A Ť

      Letom svetom


      R E Z E R V O V A Ť
      29.17.7.-21.7.Zážitkový tábor v prírode - VládskeR E Z E R V O V A Ť
      34.21.8.-25.8.

      Predškoláčik


      R E Z E R V O V A Ť

      Letná tanečná škola


      R E Z E R V O V A Ť      Vyberte si letný tábor pre Vaše dieťa z ponuky. Zvážte, či je letná aktivta v hodná pre Vaše dieťa.

      Pri rezervácii bude potrebné uviesť Vaše údaje: kontaktnú adresu, e-mail a telefonický kontakt. 

      Budete potrebovať uviesť aj údaje dieťaťa: priezvisko, meno a vek dieťaťa.

      Záujemci o rezerváciu miesta bez vlastného kontaktného e-mailu sa môžu informovať na číslach 0911 288 657, 0903 471 398 /pondelok až piatok, v čase od 8,00-17,00 hod./.

      Po úspešnej rezervácii Vás na stránku s prihláškou a pokynmi prepojí rezervačný systém automaticky. Rezervačný systém Vám pošle aj potvrdenie do e-mailu. 

      Následne bude treba postupovať podľa pokynov na stránke s prihláškou. Pokiaľ sa nestíhate venovať prihláške a úhrade poplatku ihneď po rezervácii, môžete si stránku uložiť do záložiek a vrátiť sa k nej neskôr.

      Nemôžete si prihlášku doma vytlačiť? Po rezervovaní miesta online a po telefonickej dohode s vedúcim tábora si môžete tlačivo prihlášky vyzdvihnúť v CVČ. 

      V prípade problémov pri pripojení na stránku s rezervačným systémom volajte na čísla 0911 288 657, 0903 471 398 /pondelok až piatok, v čase od 8,00-17,00 hod./. 

      Jedno dieťa môže byť prihlásené najviac na dva tábory. Na tri a viac táborov môže byť dieťa prihlásené len ako náhradník. O zmene v poradovníku náhradníkov budeme rodičov informovať.

      Na druhý /a každý ďalší/ tábor musí mať dieťa samostatnú prihlášku a aj samostatnú rezerváciu. Súrodenci musia mať každý zvlášť prihlášku a aj zvlášť rezerváciu miesta v tábore.

      Prázdninová činnosť je vhodná pre deti od 7 rokov a každé dieťa musí mať ukončený 1. ročník ZŠ. Tábor pre "predškolákov" je vyhradený pre budúcich prvákov.

      Nestihli ste si rezervovať a už sú všetky miesta v rezervačnom systéme obsadené? V tom prípade uvidíte na stránke rezervačného systému text OBSADENÉ a nebudete môcť vpisovať údaje. Informujte sa v tomto prípade o náhradníckych miestach na telef. číslach, uvedených na táborových plagátoch.